בנקים   בתי השקעות   קרנות פנסיה   חברות בטוח   יועצים   סוכני ביטוח   הדרכות פנסיוניות ופיננסיות   שימושון - Uzit   מילון   צור קשר
  אודות החברה   ניהול החיסכון הפנסיוני   תשואות   דירוג מניות   בורסה ושוק ההון   מצגת   בלוג אישי   profitrider   נדלן וצרכנות

                          מי שלא טרח בערב שבת - לא יאכל בשבת

 

הפסקת ההכנסה החודשית שלך

במקרה שלא תהיה לך הכנסה כתוצאה ממחלה או תאונה - האם יש לך מקור הכנסה חלופי ? כמה חודשים תוכל אתה ומשפחתך להחזיק מעמד מבחינה כלכלית ללא הכנסה חודשית קבועה כתוצאה מאובדן כושר עבודה ?

  

תרופות שלא בסל הבריאות

עשרות אלפי גברים ונשים בישראל יחלו לצערנו בסרטן. התרופות להצלת חולי הסרטן עולות אלפי שח לחודש, וחלקן לא נכלל בסל הבריאות. האם יש לך היכולת לשלם 10,000 שח לחודש עבור תרופה שאיננה בסל הבריאות ? כמה חודשים תוכל להחזיק מעמד בלי למכור את המכונית שלך לצורך מימון התרופה ?

 

השתלות

יותר מ 1,000 חולים ממתינים להשתלת כליה כי אין להם 250,000 $ (מיליון שח) כדי לשלם עבור ההשתלה. חלקם מחכים שנים לאישור משרד הבריאות, אבל למשרד אין כסף, ולכן רבים מהחולים מאחרים את המועד ומתים. בכמה זמן תוכל לגייס מיליון שח להשתלה עבור מישהו מבני משפחתך, אם תזדקק לזה חלילה ?

 

ניתוחים

ידוע שהצורך בניתוח הוא טראומטי. בניתוחים השאלה היא כמה חודשים נחכה בתור עם סבל וכאב, ומי ינתח אותנו. כיום רק תמורת הרבה כסף אפשר להשיג מנתח טוב ומנוסה, שינתח אותנו מייד. האם יש לך את אלפי הדולרים כדי לשלם עבור ניתוח דחוף לך או למישהו מבני משפחתך ?

 

אל תהמר על המשפחה שלך

 

תמורת החל מ 19 שח לחודש למבוגר וכ 9 שח לחודש לילד, ניתן להגן על הקטסטרופות העיקריות: השתלות, טיפולים להצלת חיים בחו"ל ותרופות שלא בסל הבריאות. תמורת סכומי כסף לא גדולים ניתן להגן על המשפחה מפני קטסטרופות כלכליות ופיננסיות הנובעות ממחלה קשה, אובדן כושר עבודה, מצב סיעודי או חלילה מוות.

  

בחודש ינואר 2005 הוצגה תוכנית "פוליטיקה" בנושאי בריאות בערוץ הראשון בטלויזיה. בתוכנית הופיע בחור צעיר בן 38, נשוי ואב לילדים קטנים, שחולה בסרטן ונזקק לתרופה להצלת חיים שאיננה בסל הבריאות.התרופה עולה לו מעל 20,000 שח, כ 250,000 ש"ח  בשנה אולי למשך שנים רבות.

 

הבחור אינו יכול לעבוד, ועוסק כל החודש בהשגת תרומות למימון התרופה !! אם לא ישיג את הכסף הדרוש - חייו בסכנה. 

 

בחור זה אינו יחיד. כמותו ישנם אלפים בישראל הזקוקים למימון תרופות שלא בסל הבריאות, ולמימון השתלות וטיפולים להצלת חיים בחו"ל. מדובר בהוצאות שרוב המשפחות בישראל אינן מסוגלות לעמוד בהן. כמעט כל אחד מכיר מישהו שזה קרה לו.

 

בחודש יוני 2005 פגשתי בחור צעיר, בן 43 שחולה כבר שנה בסרטן הערמונית עם גרורות. לאחר שטיפולים אחרים כנראה לא היו מספיק אפקטיביים, הוא מקבל כיום את התרופה החדשה: טקסוטר. התרופה לא בסל הבריאות ועולה כ 6,000 שח לחודש. למזלו של אותו בחור עשו לו בעבודה ביטוח בריאות, וחברת הביטוח משלמת את עלויות התרופה (עד תקציב של כ 600,000 שח. נקווה שהוא יבריא לפני שהכסף יגמר).

 

 

האם זו גזירה משמיים ? האם אין מה לעשות ?

האם הפתרון הוא רק לבקש תרומות ?

 

יש ביטוח בריאות להצלת חיים

החל מ 19 ש"ח לחודש: 

 

 1) השתלות:                              עד-  1,000,000 $

 2) גימלת החלמה מהשתלה:      עד-  5,600  ש"ח לחודש (עד שנתיים)

 3) טיפולים להצלת חיים בחו"ל:   עד-  100,000 $   

 4) תרופות שאינן בסל הבריאות:  עד-  1,070,000 ש"ח. 

  

האם יש דבר יותר חשוב ויותר דחוף

להשקיע בו את הכסף שלך ושל המשפחה ?

 

לפרטים נוספים

 צור קשר

 

 

 

טלפון 03-5349801       נייד 054-4664151       yoashz@gmail.com

הוקם ופותח על ידי ארטויז'ן בע"מ